ترفند های فلزیابی که شما در نظر نگرفته اید

yaghoub مقالات فلزیاب , , , , , , , , ,

ترفند های فلزیابی که شما در نظر نگرفته اید

ترفند های فلزیابی

هر کاوشگری می خواهد در کاوش و جستجوی گنج ، طلا و … عملکرد بهتری نسبت به قبل داشته باشد البته این کار را از طریق تجربه انجام می دهند. هرچه بیشتر کاوش کنید، بیشتر تجربه به دست می آوریم. اما شما همچنین می توانید از تجربه های دیگران استفاده کنید، به طوری که شما حتی به اطلاعات بیشتری دست پیدا می کنید. لیست زیر برخی از راهنمایی هایی است که شما ممکن است در نظر نگرفته باشید که ممکن است فقط به شما در فلزیابی و جستجوی سریعتر کمک کند.

برخی از ترفند های فلزیابی که شما باید آن ها را در نظر بگیرید:

  • سیگنالهای مزاحم را رها نکن
  • باتری اضافی حمل کنید
  • داشتن جعبه ابزار برای هر سفر
  • برای یافتن بیشتر، مجددا جستجو کنید
  • جستجو و کاوش بعد از باران

سیگنالهای مزاحم را رها نکن

حفاری کردن سیگنال هایی که فکر می کنید مزاحم و بی ارزش هستند بعضی اوقات می توانند ثابت کنند که دارای چیزهای باارزشی هستند. بنابراین اگر شما زمان کافی برای حفاری آنها را دارید حتما حفاری کنید. اگر به نظر نمی رسد چیزی ارزشمند باشد، حداقل شما فلز های اضافی را پاک می کنید تا دوباره با آن ها برخوردی نداشته باشید.

باتری اضافی حمل کنید

هیچ چیز بدتر از این نیست که مجبور باشید یک سفر کاوشگری را نیمه کاره رها کنید زیرا شارژ باتری شما تمام شده است. همیشه یک باتری جدید را همراه خود داشته باشید. باتری هایی که در تجهیزات شما در اختیار شما قرار می گیرند، بعضی وقت ها در حال آماده سازی هستند، بدون نیاز به توقف جستجو برای خرید بیشتر، در زمان خود صرفه جویی خواهید کرد.

داشتن جعبه ابزار برای هر سفر

گاهی اوقات شاید شما زمان کافی برای جستجو در یک منطقه کوچک را نداشته باشید، بنابراین شما فکر نمی کنید به تمام تجهیزات خود نیاز داشته باشید. اما واقعا ارزش آن را دارد تا تمامی ابزارهای شما بسته بندی شده و آماده باشند. بهتر است که ابزار خاصی را که لازم دارید داشته باشید تا از آرزو کردن آن در هنگام کاوش خودداری کنید.

برای یافتن بیشتر، مجددا جستجو کنید

شما در هنگام حفاری یک هدف پیدا می کنید. چند دقیقه بیشتر جستجو و کمی عمیق کاوش کنید و از نشانگر خود استفاده کنید تا ببینید که آیا چیز دیگری وجود دارد. این کار مخصوصا زمانی مفید است که سکه ها را پیدا می کنید، جایی که یک سکه وجود دارد، اغلب بیشتر نیز است.

جستجو و کاوش بعد از باران

برای کاوش و جستجو بعد از باران در حالی که زمین هنوز مرطوب است تلاش کنید. این به دو طریق به کاوشگران کمک می کند. در ابتدا، حفاری خاک مرطوب از خاک سخت و خشک بسیار آسان تر است. و دوم زمین مرطوب کنترل شما برای هدایت دستگاه فلزیاب را بهتر می کند تا شما بتوانید اهداف را که عمیق تر دفن شده اند، شناسایی کنید.

این مطلب مرتبط است با :

شاید دوست داشته باشید:

خرید نقشه گنج

خرید نقشه گنج خرید نقشه گنج حقیقت یا دروغی بزرگ برای کلاهبرداری افراد امروزه زیاد شده اند افرادی که عنوان می‌نمایند نقشه گنجی در اختیار دارند که خود قادر به پیدا کردن ان نشده اند و میخواهند ان را بفروشند تا شاید کس دیگری آنرا پبدا کند اگر کمی عقلانی به به ای موضوع نگاه […]

خرید دستگاه طلایاب

خرید دستگاه طلایاب سلام خدمت همراهان همیشگی وبسایت فلزیاب شیراز امروز قصد داریم به شما  چند دستگاه طلایاب معرفی نماییم که می تواند برای کاوش های حرفه ای مناسب باشد شما می‌توانید با خرید این گنج یاب ها ضریب موفقیت خود را افزایش دهید این دستگاه با تکنولوژی مگنومتر ساخته شده است که به شما […]

فلزیاب DSMD ساخت ایتالیا

فلزیاب DSMD ساخت ایتالیا کمپانی CEIA واقع در شهر Viciomaggio استان Arezzo ایتالیا از سال ۱۹۶۸ در ساخت انواع فلزیاب و سیستم های امنیتی فعال است و میتوان این کمپانی را از بهترین و معتبرترین کمپانی های تولید کننده مین یاب در جهان دانست که دارای دفاتر نمایندگی در کشورهای ایتالیا ، امریکا ، دبی و … […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =


Call Now Button