خرید فلزیاب در تاجیکستان و افغانستان

خرید فلزیاب در تاجیکستان و افغانستان

خرید فلزیاب در تاجیکستان | در حال حاضر، زبان فارسی در کشورهای ایران، افغانستان و تاجیکستان زبان رسمی محسوب می‌شود. از این رو دارای تشابهات و اشتراکات فرهنگی بسیار زیادی هستند و با کمی جست و جو به بسیاری از رسوم و فرهنگ ها میرسیم که در این سه کشور وجود دارند و یکسان هستند. در گذشته های دور نیز این سه کشور تحت حاکمیت امپراتوری های بزرگ ایرانی بوده اند و از این نظر نیز دارای فرهنگی و پیشینه تاریخی کاملا یکسانی هستند.

بسیاری از گنجینه هایی که در افغانستان و پاکستان و تاجیکستان یافت میشود مربوط به همین امپراتوری ها بوده و از این نظر دارای خاکی غنی از دفینه و گنج میباشند. در این کشورها که روزگاری جزئی از ثروتمند ترین امپراتوری تاریخ بوده اند گنج یابی و فلزیابی با محدودیت های شدید قانونی مواجه است. خرید و فروش فلزیاب در آنها برای شهروندان عادی غیر قانونی است و هیچکدام از دو کشور افغانستان و تاجیکستان دارای شرکت تولیدی فلزیاب نیستند.

در ایران شرکت های بسیاری به تولید و واردات فلزیاب مشغول هستند و از نظر امکان خرید فلزیاب و گنج یاب از دو کشور همسایه دارای دشواری کمتری است. شرکت IKPV به عنوان بزرگترین تولید کننده و وارد کننده دستگاه های گنج یاب برای پوشش این خلاء و کمک به کاوشگران افغانستانی و تاجیکستانی اقدام به ایجاد عاملان فروش در شهر های بزرگ این دو کشور کرده است. عاملان فروش ما درشهر های دو شنبه ، خجند ، کولاب ، قرغان تپه و کان بادام در کشور تاجیکستان و در شهر های کابل ، قندهار ، مزار شریف ، هرات ، بامیان و کندوز در کشور افغانستان آماده ارائه خدمات به کاوشگران عزیز هستند. تمامی دستگاههای فروخته شده در این دو کشور دارای یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشند.

خرید فلزیاب در تاجیکستان
خرید فلزیاب در تاجیکستان

فلزیاب های قابل انتخاب در تاجیکستان

امکان انتخاب از بین برند های مشهور امریکایی ، آلمانی و استرالیایی ، تضمین قیمت و کیفیت ، ارسال مرسوله در کمترین زمان ، گارانتی و خدمات پس از فروش از مزایای خرید از شرکت IKPV در افغانستان و تاجیکستان میباشد. تمامی فلزیاب های تصویری ، مگنومتر ، پالسی ، نقطه زن ، شعاع زن و … در طرح فروش ما موجود بوده و میتوانید با خیالی آسوده دستگاه خود را در هرکجای شهر های ذکر شده در بالا در کمتر از ۷۲ ساعت تحویل بگیرید. امکان آموزش کار با فلزیاب به خریداران محترم در کشور مقصد نیز وجود دارد. فلات ایران با مساحت ۳٬۷۰۰٬۰۰۰ کیلومترمربع، امروزه علاوه بر ایران کنونی، شامل کشورهای دیگری از جمله ارمنستان ، آذربایجان ، ترکمنستان ، ازبکستان ، تاجیکستان ، افغانستان و بخش‌هایی از قرقیزستان ، پاکستان و چین می‌شود.

آدرس و شماره محل خرید فلزیاب در تاجیکستان

ویژگی های خاک تمامی این مناطق تقریبا مشابه هم بوده و دارای درشد بسیار بالایی از فلزات معدنی میباشد و همچنین به دلیل فرهنگ های باستانی رایج در این مناطق عموما دفینه ها در عمق بالای ۳ متر قرار دارند و برای یافتن آنها نیاز به یک سیستم پالسی قوی داریم و فلزیابی که با خاک این مناطق سازگاری بیشتعری دارد که ما به کاوشگران محترم مقیم افغانستان و پاکستان فلزیاب های سری لئوپارد و فلزیاب رایچل را پیشنهاد میکنیم که علاوه بر تصویری بوده و خطای بسیار پایین ، سازگاری بسیار خوبی نیز با خاک این مناطق دارد. از مزایای دیگر این فلزیاب ها میتوان به عمق کاوش بسیار بالا ، ثبات بسیار زیاد ، درصد خطای کم ، بالانس آسان و قدرت تفکیک خارق العاده اشاره کرد.

نحوه خرید فلزیاب در تاجیکستان و افغانستان بدین صورت است که کاوشگران عزیز باید با شماره های زیر تماس گرفته و مدل پیشنهادی خود را انتخاب کنند و مشاوران ما در مورد نحوه دریافت کالا ؛ این عزیزان را راهنمایی خواهند کرد.

شماره های تماس با فروشگاه فلزیاب : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ – ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ – ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button