شناسایی با فلزیاب در تاریکی

yaghoub مقالات فلزیاب , , , , , , ,

شناسایی با فلزیاب در تاریکی

شناسایی با فلزیاب

در تابستان و در بسیاری از مناطق کشور هوا خیلی داغ است که در طول روز بیرون بیایند و به کاوش طلا ، گنج و فلز بپردازند. برای جلوگیری از خطر آفتاب سوختگی و بیش از حد گرم شدن هوا بهترین زمان برای کاوش با دستگاه فلزیاب ،بعد از غروب خورشید است. یادگیری شناسایی فلز در تاریکی ممکن است به شما بیشتر کمک کند تا از خورشید اجتناب کنید. آیا تا به حال یک سفر موفقیت آمیز در بعد از ظهر برای تشخیص و شناسایی فلز را آغاز کرده اید؟

البته، بزرگترین تفاوت کاوش در شب به جای آن در طول روز این است که شما نیاز به نور دارید. شما نمیخواهید در حین حفاری به هیچزی که کشف کردید آسیب بزنید.  اما روشن کردن ناحیه ای که در آن جستجو می کنید می تواند پیچیده باشد ، شما به راحتی نمی توانید یک دستگاه فلز یاب ، وسایل حفاری و یک چراغ قوه را در یک زمان اداره کنید. برخی از راه حل های ساده برای روشن کردن مناطق جستجوی خود در شب وجود دارد، گرچه نیازی به یک دست سوم نیست.

۵ راهکار عالی برای شناسایی با فلزیاب در تاریکی:

  •  یک شریک برای شناسایی با فلزیاب بگیرید

شاید ساده ترین راه حل برای روشن شدن نور در هنگام تشخیص فلز در در شب، همراه داشتن کسی است تا چراغ قوه را برای شما نگه دارد. حتی کسانی که ممکن است شوق شما را در  تشخیص فلز را نداتشته باشند ممکن است برای کاوش در شب بسیار هیجان زده باشند.

  • از نور مهتاب استفاده کنید

دومین راهکار برای کاوش و شناسایی فلز در تاریکی استفاده از نور مهتاب است. اگر با نحوه گردش ماه آشنا باشید، می دانید که بهترین شب ها برای جستجو و تشخیص فلز، کاوش در زیر نور ماه است.

  • خرید دستگاه فلزیاب Pinpointer با نور

  آخرین فن‌آوری  است که هم به عنوان طلایاب و گنج‌یاب حرفه‌ای و هم به عنوان فلزیاب متناسب است. ویژگی این دستگاه خروجی گرافیکی و عددی زنده و هم‌زمان ست که برای جستجوی بهتر تعبیه شده است.

  •  از چراغ جلو استفاده کنید

استفاده از چراغ جلو که بر روی سرتان قرار دارد، هوشمندانه ترین راه برای شناسایی فلز در شب است. آنها از چراغ های LED استفاده می کنند، به طوری که آنها روشن هستند، نسبتا ارزان هستند، و شما به راحتی می توانید آن را خریداری کنید.

  • یک برنامه چراغ قوه نصب کنید

برنامه برای همه چیز این روزها وجود دارد، بنابراین اگر گوشی هوشمند داشته باشید، شما به راحتی می توانید آن را نصب کنید (بیشتر برنامه های چراغ قوه رایگان هستند). این گزینه شماره یک برای روشن کردن منطقه جستجوی خود در شب نیست، اما گزینه خوبی است اگر خودتان را بدون جایگزین پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که پوشش روی گوشی خود دارید تا کثیف نشود.

این مطلب مرتبط است با :

شاید دوست داشته باشید:

قیمت فلزیاب تصویری و نقطه زن

قیمت فلزیاب تصویری تابع چه عواملی است برای بسیاری از ما قیمت یک دستگاه الکترونیکی یکی از مهمترین معیار های انتخاب است. قیمت گنج یاب های خارجی در ایران تحت تاثیر عوامل بسیاری است. عواملی همچون نوسانات ارزی ، ممنوعیت فروش و به کارگیری دستگاه فلزیاب در ایران ، ممنوعیت واردات فلزیاب ، عدم وجود […]

گنج یاب پالسی ارزان قیمت

گنج یاب پالسی ارزان قیمت برای دانستن ویژگی ها و قیمت گنج یاب پالسی با ما همراه باشید. گنج یاب ها از نظر سییستم کارکرد به سه دسته زیر تقسیم میشوند : گنج یاب پالسی گنج یاب مگنومتر گنج یاب VLF در بین آنها سیستم های پالسی دارای عمق کاوش بیشتر و حساسیت کمتر به […]

دستگاه یون یاب مناسب برای گنج یابی

کاربرد دستگاههای یون یاب یون به اتم یا مولکول‌هایی گفته می‌شود که بار الکتریکی اضافه داشته باشند و این بار می‌تواند منفی یا مثبت باشد.فلزات قدیمی مانند نقره با مرور زمان شروع به اکسایش می کند.به همین دلیل در مکان هایی که گنجینه و دفینه می باشد یون زیادی تولید می شود. کار دستگاه یون […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =


Call Now Button