فلزیاب GPL VIII

فلزیاب GPL VIII

یک ابزار نشان دهنده مقاومت زمین و اسکن تا ۲۴۰۰۰ فوت مربع

فلزیاب GPL VIII تقریبا تا ۲۴۰۰۰ فوت مربع را اسکن می کند. این دستگاه فلزیاب برای استفاده های علمی و ژئوفیزیک مانند اندازه گیری مقاومت فلزات و مواد معدنی در زمین طراحی و تولید شده است. فلزیاب GPL 8 به راحتی انواع فلزات مختلف مانند طلا، نقره، پلاتین، برنج، مس، آهن و … را شناسایی می کند و حتی قادر است انواع غارها، حفره ها، تونل ها، رودخانه ها و جریان های زیرزمینی را به صورت الکترونیکی جستجو کند.فلزیاب جی پی ال ۸ به طور موفقیت آمیز توسط کاوشگران حرفه ای، شرکت های استخراج معدن،کاوشگران آثار تاریخی، باستان شناسان و … مورد استفاده قرار می گیرد.

فلزیاب GPL VIII
فلزیاب GPL VIII

فلزیاب GPL VIII
فلزیاب GPL VIII

فلزیاب GPL VIII
فلزیاب GPL VIII

فلزیاب GPL VIII
فلزیاب GPL VIII

اگر شما واقعا در مورد محل گنجینه های دفن شده، سنگ های رسوبی، خانه های زیرزمینی، غارها، حفره ها، تونل ها، و … جدی هستید، پس بهفلزیاب GPL VIIIنیاز دارید! شما می توانید با استفاده از فلزیاب GPL VIII به راحتی تا ۵۰۰۰ فوت مربع را اسکن کنید با استفاده کابل گسترش این منطقه را تا ۲۰۰۰۰ الی ۲۴۰۰۰ فوت مربع گسترش دهید. عمق کاوش مفید این فلزیاب ۲ – ۱۰۰ فوت است و بسته به اندازه و قدمت هدف تا ۲۰۰ برابر افزایش خواهد یافت. این دستگاه فلزیاب دارای شاخص هدف های میله های طلا و سکه ها و باتری های قابل شارژ می باشد.

لوازم جانبی کارخانه

  • شارژر باتری
  • ۲ عدد Test Lead
  • باتری ۱۲ ولت
  • ۲ عدد Dummy Load Testers
  • ۴ عدد Spools
  • فرستند نفوذی کامل زمین
  • کیف محافظ

فروش فلزیاب

جهت خرید فلزیاب یا اجاره فلزیاباز نمایندگی فروش فلزیاب در تهران به همراه آموزش رایگان، گارانتی معتبر، خدمات پس از فروش و ارسال رایگان به تمام نقاط کشور می توانید با مشاورین از طریق شماره تماس ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ ارتباط برقرار کنید.

برخی از محصولات شرکت فلزیاب IKPV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button