مناطق باستانی جهت کاوش گنج

yaghoub مقالات فلزیاب , , , , , , , ,

مناطق باستانی جهت کاوش گنج

برای یافتن سکه های بیشتر و عتیقه های با ارزش تر باید مناطق باستانی را بشناسید. پیدا کردن سکه های باستانی و قدیمی و عتیقه های مربوط به دوران باستانی و قدیمی و هزاره های قبل بسیار هیجان انگیز و لذت بخش خواهد بود.

مناطق باستانی

برای پیدا کردن مناطق باستانی نکته های زیر را در نظر داشته باشید:

  • نقشه های قدیمی
  • روزنامه های قدیمی
  • انجمن های باستان شناسی محلی
  • موزه های محلی
  • افراد محلی
  • کلیسا ها ، مساجد و زیارت گاههای قدیمی
  • دانششگاهها
  • کتابخانه ها

 نقشه های قدیمی :

با استفاده از نقشه های قدیمی میتوانید راه های قدیمی ، بناهای قدیمی ، شهر ها و روستا های قدیمی که دیگر وجود را می توانید پیدا کنید. و در مورد آنها اطلاعات کسب کرد و با رفتن به آن محل ها میتوانید شانس خود را برای یافتن گنج و عتیقه بیشتر کنید.

روزنامه های قدیمی :

روزنامه های قدیمی دارای اطلاعات بسیار زیادی در مورد جشن ها و کارناوال های قدیمی و مناطق قدیمی هستند که دیگر وجود ندارند و محل آنها ، اتفاقات و حوادثی که باعث از بین رفتن یک مکان خاص شده است ، در این روزنامه ها اطلاعاتی در مورد داستان ها و افسانه های محلی و … وجود دارد و با کسب اطلاع از آنها میتوان موفقیت خود را در کاوش بیشتر کرد.

انجمن های باستان شناسی محلی :

می توانید با صحبت کردن با افراد با تجربه در باستان شناسی اطلاعات خیلی خوبی بدست آورید که در کاوش آن مناطق به شما کمک زیادی میکند.

موزه های محلی :

موزه های محلی اطلاعات خیلی خوبی از مناطق باستانی و تاریخی دارند که میتوانید با اطلاعات بدست آمده از این موزه ها می توانید دانش خود را در مورد محل کاوش افزایش داده و در کار خود موفق باشید.

افراد محلی :

اطلاعاتی که افراد محلی و کسانی که درآن مناطق زندگی می کنند خیلی مفید و با ارزش هستند که حتی در کتاب های تاتریخی نیز نمی توان آنها را پیدا کرد.

کلیسا ها ، مساجد و زیارت گاههای قدیمی : 

مکان های مذهبی از قدیم در تمامی اجتماعات باستانی حظور داشته اند و با بازدید مکان های مذهبی می توانید اطلاعات خوبی بدست بیاورید.

دانشگاهها :

مراکز علمی همیشه از اصلی ترین مکان های تولید و جمع آوری اطلاعات علمی هستند. با حظور در همایش هایی که در دانشگاه ها برگذار می شنود و صحبت و مشورت با اساتید برجسته در زمینه های تاریخ و باستان شناسی اطلاعات خوبی را می توانید بدست بیاورید.

کتابخانه ها :

مطالعه همیشه بهترین راه برای کسب اطلاعات هستند. که با مطالعه کتاب های تاریخی ، باستان شناسی و … اطلاعات خیلی خوبی در مورد مکان های باستانی می توانید بدست بیاورید و با کاوش آن مناطق شانس خود را امتحان کنید.

این مطلب مرتبط است با :

شاید دوست داشته باشید:

خرید دستگاه طلایاب

خرید دستگاه طلایاب سلام خدمت همراهان همیشگی وبسایت فلزیاب شیراز امروز قصد داریم به شما  چند دستگاه طلایاب معرفی نماییم که می تواند برای کاوش های حرفه ای مناسب باشد شما می‌توانید با خرید این گنج یاب ها ضریب موفقیت خود را افزایش دهید این دستگاه با تکنولوژی مگنومتر ساخته شده است که به شما […]

فلزیاب DSMD ساخت ایتالیا

فلزیاب DSMD ساخت ایتالیا کمپانی CEIA واقع در شهر Viciomaggio استان Arezzo ایتالیا از سال ۱۹۶۸ در ساخت انواع فلزیاب و سیستم های امنیتی فعال است و میتوان این کمپانی را از بهترین و معتبرترین کمپانی های تولید کننده مین یاب در جهان دانست که دارای دفاتر نمایندگی در کشورهای ایتالیا ، امریکا ، دبی و … […]

خرید گنج یاب قانونی

خرید گنج یاب قانونی خرید گنج یاب همواره با استرس و ترس زیادی همراه بوده که افراد را دچار سردرگمی میکنند تا نتوانند  دستگاه گنج یاب خود را انتخاب کنند همواره  با ترس دستگاه خود را جابجا کنند در ادامه با ما همراه باشید تا  خیال شما را از این نظر آسوده کنیم .شرکت ای […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =


Call Now Button