نشانه تفنگ در گنج یابی

نشانه تفنگ در گنج یابی

ikpvmetaldetector آثار و نشانه ها , , , , , , , , , , ,

نشانه تفنگ در گنج یابی

اسحله و تفنگ از زمان قدیم نشانه قدرت و جرات بوده و به عنوان یک جنگ افزار قدرت مند از گذشته تا به حال مورد استفاده قرار میگرفته است. در جنگ ها و درگیری ها فرد و کشوری  که اسلحه  قوی تر و بزرگتری داشته، پیروز میدان بوده و از این رو میتوان گفت که نماد و سنبل  قدرت بوده است. به همین علت یکی از نماد ها و نشانه هایی که کاوشگران حرفه ای ممکن است با آن مواجه شوند نشانه تفنگ در گنج یابی و دفینه یابی است.

 معمولا دفینه هایی که با نماد و نشان اسلحه مدفون می شوند  متعلق به دوران صفوی هستند. یکی از شایع ترین مکان های پنهان کردن دفینه با مشاهده نشانه تفنگ در ۱ الی ۲۵ قدمی جلوی مسیر لوله تفنگ است که باید دقت داشته باشید نسبت به اندازه تفنگ حکاکی شده سایز قدمی که برمیدارید تغییر میکند و با اشتباه محاسبه کردن این اندازه ممکن است شما به کلی  از محدوده دفن گنجینه دور شوید.

نشانه های مختلف تفنگ در گنج یابی :

اگر در حین کاوش با نشانه تفنگی که منفجر نشده بود مواجه شدید دفینه مدفون شده آن تقریبا در جهت لوله تفنگ ۲۶ تا ۲۷ متری آن می باشد. اگر با نقش تفنگ منفجر شده برخورد کردید، دفینه در مسافت های دورتر بوده، اگر نقش تفنگ منفجر نشده وجود داشته باشد.

اگر نقش تفنگ در حالی رسم شده باشد که گلوله در حال خارج شدن از آن باشد، تعداد گلوله ها و فاصله بین آنها مهم می باشد. آخرین گلوله از مهم ترین نشانه ها می باشد، در این نشانه ها احتمال این وجود دارد که دفینه متعلق به راهزنان بوده و به صورت چند تکه دفن شده است.

اگر روی تفنگ علامت صلیب و یا ضربدر وجود داشته باشد، دفینه در ۴ قدمی آن بوده و با ابزار الکترونیکی قابل تثبیت می باشد. تفنگ خان دار بزرگترین مقیاس، تفنگ می باشد. اگر تفنگ شلیک شده باشد، ۶۰ تا ۷۰ متری را نشان می دهد.

به طور کلی دفینه یابی تفنگ  افراد با تجربه را میطلبد و اگر با چنین نمادی مواجه شدید بهتر است با فردی قابل اعتماد و دارای تجربه کافی در امر طلایابی و دفینه یابی مشورت کنید.

شرکت ما با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه ساخت و طراحی انواع دستگاه های طلایاب، گنج یاب و … با مجرب ترین کارشناسان آماده ارائه هرگونه خدمات به شما عزیزان میباشد.

۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰   ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰

شاید دوست داشته باشید:

Military-Symbols-in-treasure-hunting

دفینه قلعه ها در گنج یابی

دفینه قلعه ها در گنج یابی قَلعه یا دِژ یک ساختمان مستحکم بوده که در طول سده‌های میانی توسط نجیب‌زادگان ساخته می‌شده‌است. واژه قلعه از پارسی میانه وارد عربی و ترکی شده‌است و از اکدی وارد پارسی میانه گشته‌است. در قدیم برای پنهان کردن و مخفی کردن گنج و دفینه در قلعه ها از چند روش استفاده می کردند که از آن جمله میتوان به حفر چاه و حفر حوض […]

Cow-symbol-on-rock

نشانه گاو در دفینه یابی

نشانه گاو در دفینه یابی و گنج یابی بررسی پیشینه و معنی نماد های باستانی میتواند ما را در رسیدن به اهداف کمک کند. نقش گاو در گنج یابی یکی از مهمترین آثار و نشانه های گنج است که در ایران به وفور یافت میشود. نشانه گاو در دفینه یابی مختص مناطق خاصی نبوده و […]

علامت گاو در گنج یابی و دفینه یابی

علامت گاو در گنج یابی و دفینه یابی

علامت گاو در گنج یابی و دفینه یابی قبل از پرداختن به علامت گاو در گنج یابی باید با پیشینه این نماد صحبت کنبم. دین و اساطیر هیچ ملتی را نمی توان جدا از بافت تاریخی آن دریافت و اساطیر نماینده پیشینه فرهنگی و عقاید و تفکرات ملل مختلف است. رابطه انسان و حیوانات، همچنین […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Button