۵ گنجینه گم‌شده جهان چیست ؟

felezyabhamedan مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , ,

۱۰ گنجینه گم‌شده جهان چیست؟

در میان جذاب‌ترین رازهای تاریخی زمین, آن‌هایی جذاب هستند که گنجینه‌های خود را از دست می‌دهند. نه تنها این داستان ها حقیقت است, بلکه این احتمال وجود دارد که کسی روزی این گنجینه را کشف کند. یک نفر اگر قرار بود حتی یکی از بزرگ‌ترین گنجینه‌های از دست رفته را در تمام مدت پیدا کند ثروتمند می‌شد. ما در این مقاله آنچه را که احساس می‌کنیم ده گنجینه‌های از دست رفته برتر جهان را به شما خواهیم گفت.

گنجینه لیما

گنجینه لیما در سال ۱۸۲۳ با کشتی اسپانیایی پرو به کشتی فرستاده شد . در مسیر مکزیک و امنیت بود که کاپیتان کشتی – ویلیام تامسون ، مردی را که توسط اسپانیایی‌ها برای محافظت از گنج به همراه او فرستاده شده‌بود ، کشت . تامسون بعدا ً دستگیر شد و به جزیره کوکوس در ساحل کاستاریکا برده شد و گفت که گنج را دفن کرده‌است . مقامات به جای کشف این گنج ، زندانی خود را از کشتند . هیچ‌کس دیگر تا امروز این گنج را پیدا ننموده.

۱۰ گنجینه گم‌شده جهان

معدن از دست رفته هلندی

شاید معروف‌ترین داستان گنج از دست رفته در آمریکای شمالی آن معدن هلندی است . کوه خیالی ققنوس ، مکان فرضی این گنجینه گم‌شده است . چندین مرد یا تیم مردان به سوی کوهستان خیالی می‌رفتند و یا با طلا مراجعت می‌کردند یا طلا به خانواده‌هایشان می‌فرستادند . تقریبا ً همه آن‌ها با انتهای تندی روبرو شدند و یا به سادگی ناپدید شدند . این احتمالا ً به این دلیل است که آن ها در منطقه دشمن افرادی بود که به دنبال طلا در کوهستان می‌گشتند . تقریبا ً یک معدن در آنجا وجود داشت ، اما از اواخر دهه ۱۸۰۰ کسی با طلا برنگشته بود .

۱۰ گنجینه گم‌شده جهان

جواهرات پادشاه جان

داستان جواهرات گم‌شده شاه جان از نویسندگان معاصر گرفته شده‌است . آن‌ها می‌گویند که در ۱۲۱۶ ، پادشاه منفور در حال مسافرت بود که بیمار شد او تصمیم گرفت که از طریق جاده های زمینی امن به خانه برود و وسایل خود را از طریق دریا ارسال کند . دریا تنها در طی جزر و مد خفیف کاهش یافت  افراد و ثروتی که او با آن سفر می‌کرد قادر به عبور از دریا نبودند . جواهرات از دست رفته و هنوز دیده نشده.

۱۰ گنجینه گم‌شده جهان

جواهرات رومانوف

رومانوف آخرین خانواده سلطنتی امپراتوری روسیه بودند. آنها در طی جنگ داخلی روسیه سرنگون شدند و در نهایت قتل عام شدند، فرزندش الکسی. بیشتر اموالشان گرفت،  که فهرست شده، بعضی دیگر هرگز دیده نمی شوند. با این حال، رومانوف ها به شدت سعی کردند تا ارزش های خود را تا روز اعدامشان پنهان کنند و قطعا آنها را در مخفی کردن تعداد زیادی از آنها موفق بودند، زیرا بعضی از آنها پس از این واقعه ظاهر شدند. هیچ کس نمی داند که آنها بقیه ثروت خود را مخفی کرده اند.

۱۰ گنجینه گم‌شده

 

تخم مرغ فابرج امپریال

با این حال، رمز و راز دیگری از رومانوف در این فهرست از تخم مرغ های فابرج امپریال است. رومانوف فابرز را دوست داشت و هر ساله دو تخم مرغ بزرگ او خرید. هشت نفر از مجموع ۵۰ نفر از دست رفته اند. برخی از تخم مرغ های فابرج Imperial در حدود ۹ میلیون دلار فروش می کنند. یک تخم مرغ فابرگست از دست رفته احتمالا بیشتر می شود. این بدان معناست که فقط یکی از این تخم مرغ های گمشده می تواند یک فرد بسیار غنی باشد.

۱۰ گنجینه گم‌شده جهان چیست

خرید فلزیاب

اگر شما از کاوشگران گنج های باستانی هستید  میتوانید با  تماس  با شماره  ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. و فلزیاب خود را انتخاب کنید و درب منزل فلزیاب خود را تحویل بگیرید.

برخی از محصولات شرکت MINELAB

 

 

شاید دوست داشته باشید:

گنج یاب تصویری همراه با گارانتی

گنج یاب تصویری همراه با گارانتی همان طور که می دانید مهمترین تفاوت دستگاههای گنج یاب تصویری با فلزیاب های معمول در این است که آنها می توانند فلزات با ارزش را از بی ارزش تمایز دهند و به عبارتی علاوه بر تشخیص دادن فلز می توانند نوع آن را نیز مشخص کند. مهمترین عامل […]

معرفی ۵ گنج یاب ارزان ایرانی

معرفی ۵ گنج یاب ارزان ایرانی با کیفیت کاوشگران تازه وارد به عرصه گنج یابی و فلزیابی برای شروع فعالیت خود به دنبال گنج یاب ارزان ایرانی و در عین حال با کیفیت هستند. در بازار جهانی امروز کمپانی های تولید کننده دستگاههای الکترونیکی سعی میکنند تا محصولات میان رده و ارزانی را نیز در […]

دستگاه طلایاب و قیمت آن در بازار ایران

دستگاه طلایاب و قیمت آن در بازار ایران دستگاههای طلایاب به دلیل ماهیت عملکردی که دارند امروزه مورد استقبال کاوشگران قرار گرفته اند. دستگاههای طلایاب قادر هستند تا علاوه بر تشخیص فلز در زیر زمین با ارزش بودن و بی ارزش بودن هدف را نیز مشخص کنند. فلزیاب های معمولی فقط قادر به تششخیص فلز […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + نه =


Call Now Button